Kontakt

promoshop.pl – Gadżety reklamowe Szczecin

Aleja Bohaterów Warszawy 98, 70-341 Szczecin

+48 91 421 3677, +48 91 88 35 139

e-mail: info@promoshop.pl

jest prowadzony przez firmę:

Butterfly Agencja Reklamowa Agnieszka Borowy, ul. Myśliwska 8/1, 71-662 Szczecin

Zareklamuj swoje biuro !!!
Posiadanie własnego biura reklamowego jest czymś, o czym marzy chyba każdy marketingowiec zaczynający pracę w zawodzie. Nigdy nie jest to łatwe i trzeba edukować się przez wiele, wiele lat, żeby w ogóle móc dostąpić tego zaszczytu – i mieć tyle doświadczenia, aby firma od razu nie upadła ze względu na brak zainteresowania naszymi projektami. Czymś, czego jednak absolutnie nie można zaniedbać, szczególnie jeśli pragniemy specjalizować się w projektach nieruchomości przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych, czyli na przykład domków jednorodzinnych, jest odpowiednia reklama.
Reklama jest czymś, co szczególnie ważne jest na początku istnienia każdej firmy i biuro projektowe nie jest w tym przypadku wyjątkiem. W jakiś sposób przyszli zainteresowani naszymi usługami muszą przecież dowiedzieć się, że istniejemy, a potem pamiętać o nas na tyle długo, żeby sprawdzić, co oferujemy – prawda? Dlatego skorzystanie z usług takich firm jak Gadżety Reklamowe Szczecin pozwoli nam na wypromowanie naszego studia architektonicznego. Ważne, aby logo i nazwa naszego biura było widoczne na wielu elementach. Zacząć można od papieru firmowego, który jest tutaj bardzo ważny i bardzo często obowiązkowy dla firmy, często musi mieć ściśle określony w przepisach wzór. Reklamować można się jednak też na inne sposoby i tutaj ogranicza nas tylko nasza kreatywność. Na spotkaniach rozdawać możemy krówki, których słodki smak z pewnością wpłynie na pamięć przyszłych, potencjalnych czy nawet obecnych klientów. Warto zainwestować w długopisy firmowe, które będziemy rozdawać bliskim osobom i które będą zapewniały przekazanie informacji o istnieniu biura wielu osobom. Nie lekceważmy nigdy wagi przekazu podprogowego! Jeśli po raz któryś natrafiamy na nazwę jakiejś firmy czy jakiś produkt, wydaje on nam się wtedy pewny i sprawdzony, znacznie łatwiej jest wtedy zaufać usługom – jakiekolwiek one by były, czy kupujemy mleko w supermarkecie czy projekt bliźniaka z podwójnym garażem ulokowanego na przedmieściach.
Warto czasami pójść dalej i zainwestować w koszulki reklamowe, które są znacznie większe i czytelniejsze niż malutkie długopisy albo łakocie. Takie zdecydowanie sprawią się na targach, na przykład budowlanych. Wtedy świetnie sprawdzą się też baloniki z naszym napisem i logo. W neonowym kolorze, na pewno przyciągną wzrok i przemówią szczególnie do młodszych gości przebywających na targach. A jeśli coś spodoba się dziecku – z pewnością rodzic zwróci potem na to uwagę i może nawet spojrzy przychylniejszym okiem. Z takimi elementami z łatwością poradzą sobie gadżety szczecin, które wyprodukują nam, co tylko chcemy – nadrukują nazwę naszej firmy nawet na pomarańcze i banany, jeżeli będziemy tego potrzebowali i taki będzie nasz wyraz artystyczny.
Reklamować można się też na inne sposoby, na przykład nadrukowując na samochód wielką reklamę, która będzie jeździć z nami wszędzie. Plus jest taki, że w wielkim mieście bardzo często stoi się w korkach i wtedy niektórzy będą mieli przyjemność długiego wpatrywania się w naszą reklamę.