Doskonała lokalizacja na obrzeżach Szczecina

Większość ludzi, którzy odwiedzają jakieś większe miasto w celach turystycznych chce zwiedzić jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie. Jednak nie każdy lubi mieszkać w samym centrum ruchliwego i hałaśliwego miasta, dlatego większość w takiej sytuacji szuka noclegu z dala od centrum miasta. W przypadku miasta Szczecin idealną lokalizacją noclegową jest dzielnica Pogodno. Ta dzielnica leży w zachodniej części Szczecina i jest uważana za bardzo prestiżową dzielnicę willową i apartamentową.

Apartamenty do wynajęcia Szczecin

Szczecin ma szeroko rozwiniętą bazę noclegową, w której można znaleźć wiele interesujących ofert. Na uwagę zwłaszcza zasługuje dzielnica apartamentowców Pogodno, gdzie można wynająć sobie elegancki i nowoczesny apartament. Jedną z najciekawszych ofert w tym względzie oferuje Willa Staffa, która cieszy oczy niezwykłym designem architektonicznym. Willa ta ma wiele pozytywnych opinii, biorąc pod uwagę wygląd i przestronność apartamentów na wynajem a także lokalizację obiektu.

Wynajem apartamentów Szczecin

Willa Staffa leży w najspokojniejszej części dzielnicy Pogodno, w której znajdują się same apartamenty i wille na wynajem. Wokół obiektu jest wiele zieleni a z okien rozciąga się przepiękny widok na całą okolicę. Niedaleko obiektu biegnie główna droga w dzielnicy ulica Adama Mickiewicza. Nieopodal znajduje się również skwer Pawłowskiego, centrum dzielnicy. Okolica jest przede wszystkim spokojna, cicha, sprzyja wypoczynkowi. W tym miejscu można swobodnie uprawiać sporty na dworze, spacerować z wózkiem, uprawiać nordic walking. Możliwości aktywności fizycznej jest tu bardzo dużo.

Apartamenty Szczecin wynajem

Apartamenty w Willi Staffa, są eleganckie, gustowne i funkcjonalne. Wszystkie wnętrza mieszkalne są urządzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każde pomieszczenie spełnia też wymogi ergonomiczne, wnętrza są przestronne i zapewniają wiele swobody ruchu i wypoczynku. Pomieszczenia są też wyposażone w meble, sprzęty kuchenne, armaturę łazienkową, tak by pobyt w tym miejscu był komfortowy i miły. Aby dokonać rezerwacji na pobyt krótkoterminowy, bo taka jest oferta tego miejsca, wystarczy umówić się telefonicznie lub poprzez stronę internetową. Trzeba przy tym podać datę przyjazdu i wyjazdu a także dodatkowe oczekiwania. W ten sposób oferta Willi z pewnością spełni nasze oczekiwania. Willa Staffa to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, jak i klientów biznesowych bo na miejscu można też wynająć przestrzeń biurową i zorganizować w niej spotkanie o charakterze biznesowym.