Parasole reklamowe z nadrukiem logo firmy

Upalne lato to idealny czas na wypoczynek na plaży. To nie tylko popularne miejsce do relaksu w promieniach słońca i wśród szumu fal, ale również do prowadzenia działań promocyjnych. Doskonałym wyborem mogą być wtedy parasole plażowe z logo firmy!

Plażowe gadżety – udany pomysł na reklamę.


Gadżety reklamowe to sprawdzony wybór dla tych firm, które pragną postawić na skuteczną reklamę. Spersonalizowane upominki tego typu mogą również sprawdzić się na plaży, nad jeziorem, rzeką czy też na basenie.

Gdy słońce mocno grzeje, najlepiej schronić się pod parasolem. Parasole plażowe z logo mogą być wtedy kapitalnym pomysłem na wypromowanie firmy!

Dlaczego warto się na nie zdecydować? Przede wszystkim to widoczny z daleka nośnik reklamy, na którym może znaleźć się logo firmy, a przy tym może on stanowić praktyczny podarunek, z którego korzysta się często podczas wakacyjnych wojaży.

Reklamowe parasole plażowe – szeroka gama modeli do wyboru.


Każdy producent parasoli, w tym również nasza agencja reklamowa Promoshop, może zaoferować szeroką gamę parasoli plażowych. Na co warto się zdecydować? Do wyboru są różne typy parasoli, na przykład:

  • Parasole plażowe składane do wbijania w piasek – mogą mieć też praktyczne etui do noszenia, idealnie sprawdzą się na wypad na plażę.
  • Parasole reklamowe do stolika – przeznaczone do umieszczenia w stoliku, mogą posiadać możliwość zmiany kąta nachylenia czaszy parasola, by zapewnić jeszcze lepszą ochronę przed słońcem.

Wysokiej jakości parasole plażowe są produkowane z materiałów zapewniających ochronę przed promieniowaniem UV, a tym samym przed płowieniem. Mogą dać także skuteczny odpór nawet dla silnego wiatru wiejącego nad morzem.

Parasole z logo – personalizacja gadżetów reklamowych.


Parasole plażowe mogą być poddane pełnej personalizacji przez wykonanie na nich nadruków zgodnie z życzeniem klienta.

Wobec tego parasole reklamowe z nadrukiem logo to bardzo dobry wybór jako letnia reklama – dzięki niej firma może trafić ze swoim przekazem do wielu potencjalnych klientów!