Notesy reklamowe z nadrukiem logo firmy

Reklamować swoją firmę można na wiele sposobów. Często bywa tak, że kiedy zainwestujemy w tańszą reklamę, ona zdziała cuda. Właśnie tak jest z notesami reklamowymi, na których umieszczamy logo naszej firmy.

Notesy reklamowe wizytówką firmy.

Codziennie coś piszemy. Robimy to często w notesach, które wszędzie możemy zabrać. Czasami nawet jest tak, że przywiązujemy się do notesu i przez to nawet, gdy go zapełnimy nie ląduje on w koszu. Więc na pewno nasi klienci docenią gadżety w postaci notesów reklamowych. Jeżeli na tych notesach będzie ładnie wyeksponowane logo, wtedy nasza firma będzie przedstawiona w dobrym świetle. Notesy reklamowe z nadrukiem logo firmy można potraktować jako wizytówkę, którą wręczamy naszym klientom, aby zapamiętali naszą firmę. Firmy, uczelnie, szkoły, uniwersytety oraz inne placówki publiczne mogą dużo zyskać wręczając notesy reklamowe na targach, konferencjach, szkoleniach, kursach, warsztatach. Takie notesy reklamowe również świetnie nadają się na prezenty firmowe.

Gdy będziemy na indywidualnych spotkaniach z klientami notować coś na szybko, warto takie notatki sporządzać w naszym estetycznym notesie reklamowym, wtedy podniesiemy prestiż swojej firmy w oczach klienta i pokażemy się z najlepszej strony.

Jakie notesy reklamowe z nadrukiem logo firmy najlepiej wybierać?

Na rynku znajdziemy pełno sklepów, które oferują nam notesy reklamowe, w różnych kolorach. Żeby wybrać odpowiedni notes, ustalmy najpierw jakiej wielkości ma być ten gadżet. Warto wybrać trzy różne rozmiary notesów, które potem indywidualnie dopasujemy do danego klienta. Najpopularniejsze wymiary notesów to: A4, A5, A6. Trzeba również zdecydować się czy nasze notesy będą mieć okładkę czy nie. Okładki do naszych notesów reklamowych powinny być twarde, ponieważ taka okładka nie gniecie się w torbie, plecaku, teczce. Na notesie musimy również ładnie wyeksponować logo naszej firmy, powinno być one w odpowiednim rozmiarze. Warto również nasze logo umieścić nie tylko na okładce, ale również na wszystkich stronach naszego notesu reklamowego. Pamiętajmy również o stopce i danych kontaktowych, które umieścimy na kartkach notesu.