Ekologiczne gadżety reklamowe

Zbliżające się święto, jubileusz firmy lub kampania promocyjna to okazja do tego, by przygotować skuteczne gadżety reklamowe. Niewielkie prezenty dołączane do zamówień, stacjonarnych zakupów lub wręczane na zakończenie realizacji projektu sprawią klientom radość i zachęcą do ponownego skorzystania z naszych usług i towarów. Powinny to być przedmioty, z których klient będzie korzystał często i chętnie. Dzięki temu w odpowiednim momencie przypomni sobie o firmie.

Prezentacja Wartości – Ekologiczne Gadżety Reklamowe

Obserwując światowe trendy, można zauważyć, że coraz większe znaczenie zyskuje ekologia. Nic dziwnego – wszystkie firmy powinny starać się o zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Nadmiar tworzyw sztucznych szkodzi lokalnym ekosystemom, a ślad węglowy produkcji przyczynia się do zmiany klimatu. Świadomi klienci unikają firm, których działania są nieekologiczne. Przykładem jest ostra krytyka sklepów internetowych, które pakują zamówienia w sposób generujący duże ilości odpadów.

Ekologiczne gadżety reklamowe dla klientów zapewnią firmie dobrą reputację. Wielorazowa torba płócienna z nadrukiem lub notatnik pochodzący z recyklingu to przykładowe prezenty, które łączą przydatność z troską o planetę. Ekologiczny gratis z logo firmy wzbudzi wdzięczność klienta i może skłonić go do pozostawienia pozytywnej opinii w serwisach internetowych. Kampania reklamowa zorganizowana zgodnie z zasadami ekologii będzie także dobrze zapamiętana przez pracowników.

Przykładowe Ekologiczne Prezenty Dla Klientów

Przykładowe ekogadżety, które warto podarować klientom, to: notatnik, długopis, sztućce, szczoteczka do zębów, ołówek, podkładka pod kubek, torba filcowa z nadrukiem i inne przedmioty codziennego użytku. Warto wybierać prezenty, które wiążą się w jakiś sposób z działalnością firmy. Dzięki temu wskażemy, że jej nadrzędnymi wartościami są: etyczne postępowanie, praktyczność i profesjonalizm. Wymiana standardowych gadżetów promocyjnych na reklamowe to niewielki koszt, a korzyści z niej płynące są bardzo liczne.