Moda na kurtki reklamowe Softshell

Kurtka Softshell PF 3431502

Moda na kurtki reklamowe Softshell

Kurtka Softshell PF 3431502
Kurtka Softshell PF 3431502

Modnie, nowocześnie i wygodnie. Taką odzież reklamową chcą się nosić zarówno klienci, jak i pracownicy. Dostawcy odzieży reklamowej są zgodni: nadeszła moda na kurtki Softshell. Tkaniny softshell używane są do szycia nowoczesnej odzieży wspinaczkowej, trekkingowej i turystycznej i charakteryzują się modnym, odważnym krojem i często krzykliwymi zestawami kolorów.

Nazwa „softshell” pochodzi od nazwy „hardshell”, czyli ubrań składających się z kilku warstw ocieplających i membran termoaktywnch, z mocną tkaniną („hard”) na zewnątrz. W rezultacie ubrania hardshell są wiatroodporne, nieprzemakalne, równocześnie przy dobrej przepuszczalności powietrza i odparowywaniu potu przy średnim wysiłku. Softshell natomiast jest wersją uproszczoną, tzn. również zabezpiecza przed wiatrem, tkanina przepuszcza powietrze i oddycha, ale nie jest wodoodporna przez dłuższy czas. Ideą stworzenia softshell’u było zaprojektowanie lekkiej i dobrze oddychającej, nieprzewiewnej i w miarę nieprzemakalnej kurtki. Tkanina softshell jest miękka i zwykle zawiera membranę termoaktywną. Kurtka softshellowa nadaje się do codziennego noszenia, choć nie zawiera dodatkowych warstw ocieplających. Kurtki softshell zwykle przylegają do ciała, więc średnio nadają się do noszenia na marynarkę lub żakiet, ale znakomicie nadają się do ubieranie na mniej formalne spotkania, eventy, wyjazy i do codziennej pracy.

Zapraszamy do zapytań o kurtki softshell. Mamy w ofercie blisko 100 modeli od wiodących marek Harvest, Printer, Dest in Town i innych.

Ceny już od ok. 100 zł

Informacje: info@promoshop.pl