Gadżety ekologiczne to przyszłość

Gadżety ekologiczne

Gadżety ekologiczne to przyszłość

Gadżety ekologiczne
Gadżety ekologiczne – świetny pomysł na budowanie wizerunku organizacji.

Upominki ekologiczne to temat coraz częściej obecny w branży reklamowej. Ciężko stwierdzić, czy to tylko moda, czy trwały efekt wzrostu świadomości ekologicznej naszego społeczeństwa, a ściślej – firm i instytucji zamawiających takie gadżety. Jakkolwiek, to pozytywna zmiana! Dotąd większość katalogowych gadżetów była produkowana Made in China, gdzie (bądźmy szczerzy) trudno o poszanowanie środowiska naturalnego, że o standardach obowiązujących w UE nie wspomnę.  W zapytaniach od Klientów pojawia się zapotrzebowanie na certyfikowane, ekologiczne upominki reklamowe z nadrukiem. One z założenia, o którym wcześniej pisałem, NIE SĄ Made in China. Są produkowane w Europie.

Mamy więc podwójną korzyść już na starcie !

Po pierwsze, nasza promocja nie szkodzi środowisku, a po drugie pieniądze nie odpływają do Kraju Środka – zostają w pogrążonej w kryzysie Europie. Ale to nie koniec. Po trzecie, ekologiczne gadżety cieszą bardziej niż chińska taniocha, mają większą wartość w oczach Odbiorców oraz głębokie przesłanie społeczne. Każda organizacja, która chce być postrzegana jako poważna, odpowiedzialna i nowoczesna, musi wziąć to sobie do serca. Dlatego gadżety ekologiczne mają wielką wartość marketingową, która jest absolutnie niedoceniana !

Każdy Klient korporacyjny, zamawiający gadżety reklamowe, chciałby, by jego upominki stały się kultowym, pożądanym i szeroko omawianym przedmiotem, który będzie budował jego pozytywny wizerunek. Produkty ekologiczne z nadrukiem spełnią te marzenia. Nie ma lepszego sposobu.

Zapraszamy Państwa po prawdziwe, ekologiczne gadżety i upominki promocyjne z nadrukiem. Nasze produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich ekologiczne pochodzenie. Są to: certyfikat FSC (Forest Stewardship Coucil) potwierdzający odpowiedzialną i ekologiczną gospodarkę leśną dla produktów z wykonanych drewna, certyfikat Blue Angel (Blaue Engel, Błękitny Anioł) potwierdzający małą uciążliwość produktów dla środowiska naturalnego, Carbon Neutral, Eco Garantie, Green Seal, OK Compost, PEFC, RECS, Windpower, Nordic Swan oraz Nordic Ecolabel, Fair Trade, Fair Wear, Oeko Tex Standard 100, EU Flower, Nasze produkty są biodegradowalne, organiczne lub pochodzą z recyklingu: z makulatury, drewna, przetworzonych tworzyw, mączki kukurydzianej, papieru ekologicznego. Wszystkie urządzenia techniczne są wodooszczędne, energooszczędne i są zasilane za pomocą zielonej energii: na dynamo lub solarnie – na baterie słoneczne. Oferujemy również usługi poligraficzne, które świadczymy w sposób przyjazny dla środowiska, przy wykorzystaniu ekologicznych półproduktów, takich jak: farby ekologiczne, papier ekologiczny, offsetowy, powlekany i ozdobny. Wykonujemy z niego koperty, broszury, foldery, ulotki, papiery firmowe, kalendarze, wizytówki, kartki, naklejki, teczki, ofertówki i wiele innych. Gadżety wykonane są z naturalnych materiałów: kwalifikowanej bawełny organicznej, lnu, bambusa, alg, bio-plastiku, celulozy, ceramiki, filcu, eko-skóry, juty, konopi, korka, kukurydzy, makulatury, non-woven, płótna, itp.

Piszę o tym tak wyczerpująco, ponieważ to własnie ich skład, proces wytwórczy, czyste technologie produkcji, koncepcja i filozofia towarzysząca producentom, mogą być częścią Państwa przekazu marketingowego, który … zdziała cuda.