Parasole antysztormowe SENZ – tylko my to mamy !

Parasole antysztormowe Senz - www.senz.pl

Parasole antysztormowe SENZ – tylko my to mamy !

Parasole antysztormowe Senz - www.senz.pl
Parasole antysztormowe Senz – http://www.senz.pl

W Holandii walka wiatrem i deszczem kończąca się połamanymi parasolami to codzienność. Trzech studentów z nadmorskiego miasta Delft postanowiło zmierzyć się z tym problemem i nadać nowe znaczenie słowom „parasol sztormowy”. Tak powstał innowacyjny projekt SENZ.

Parasole SENZ wytrzymują uderzenia wiatru do 100km/h, jednocześnie posiadając elegancki i nowoczesny styl. Ten unikatowy produkt zdobył wiele prestiżowych nagród za design, jakość i funkcjonalność. Oprócz tego to wspaniałe parasole reklamowe !

Parasole SENZ to wspaniały gadżet reklamowy dla VIP’ów, którzy cenią dyskretną elegancję, najwyższą jakość i modny design.  

Wszyscy znamy parasole z najniższej półki. Są warte tylko tych kilka złotych i – nie oszukujmy się – często są po prostu jednorazowe. Tanie parasole, to nie jest upominek dla każdego. Niektórym wręcz nie wypada dawać takich giftów. Tu pojawia się miejsce dla parasoli SENZ !

W 2012 roku SENZ wprowadził nową kolorystykę oraz modele do oferty, dzięki czemu z pewnością zyska na popularności w Polsce.